Peeling chemiczny z wykorzystaniem kwasu P.S.F marki Casmara

Idealna cera na święta – przygotowanie skóry do zabiegów bankietowych

Zaledwie tydzień temu rozpoczął się grudzień, a już czuć atmosferę nadchodzącego świętowania. Jednak, zanim zasiądziemy wspólnie z bliskimi przy świątecznym stole, czeka nas jeszcze nieco przygotowań. Zakupy, pakowanie prezentów, gotowanie czy sprzątanie w tym świątecznym ferworze, nietrudno jest zapomnieć o sobie. Może zatem w tym roku warto dopisać do gwiazdkowych przygotowań coś jeszcze?

Zabieg bankietowy na święta

Jeśli chcesz, aby Twoja skóra była zdrowa, lśniąca i promienna, zwłaszcza w tym świąteczno-sylwestrowym okresie, warto zdecydować się na wykonanie zabiegu bankietowego. Co to takiego i na czym polega taki zabieg? Najprościej tłumacząc, jest to jednorazowy zabieg pielęgnacyjny i upiększający, którego spektakularne efekty są widoczne niemal natychmiast po skończonej sesji. Stąd też wzięła się nazwa tego typu zabiegów. Najczęściej robi się je bowiem przed ważnymi uroczystościami, bankietami czy przed wydarzeniami, podczas których chce się, aby cera dobrze wyglądała. Zabiegi bankietowe to idealny sposób na pielęgnację cery dla osób żyjących w biegu, ponieważ nie trzeba go regularnie powtarzać, a jego wykonanie trwa maksymalnie godzinę. W zależności od wybranego rodzaju zabiegu bankietowego, charakteryzuje się on innym działaniem. Wyróżnia się zabiegi ujędrniające, nawilżające, liftingujące, rewitalizujące, przeciwzmarszczkowe, oczyszczające czy dotleniające. Chyba zatem warto wygospodarować trochę wolnego czasu w tym świątecznym ferworze i przed świętami udać się do salonu na zabieg bankietowy, prawda?

Zabiegi bankietowe marki Casmara

Nasza marka znana jest z zabiegów bankietowych. Oferujemy kilkanaście zabiegów monodozowych, z których każdy charakteryzuje się innym działaniem. Jeśli szukasz zabiegu, który błyskawicznie poprawi stan Twojej skóry przed świętami, wówczas wartym uwagi jest… 

Zabieg Skin Sensations 

Jego głównym zadaniem jest ujędrnienie skóry. Co więcej, efekty, jakie ze sobą niesie są porównywane do mezoterapii igłowej. Zabieg Skin Sensations to dogłębna dawka biostabilnych witamin dla kompletnej odnowy skóry. Zawarty w nim kompleks witamin A+C+E posiada intensywne działanie rewitalizujące i przeciwstarzeniowe. Jednak to nie wszystko! Zabieg charakteryzuje się unikalną formułą zawierającą Witaminowy System Peptydowy, czyli ekskluzywny system biotechnologiczny o wysokiej penetracji, który stabilizuje oraz dostarcza witaminy, zapobiegając ich utlenianiu i pomagając im przenikać, aby wzmocnić ich skuteczność w skórze. Zabieg Skin Sensations sprawdzi się u każdego, bez względu na wiek.

Zabieg bankietowy Skin Sensations marki Casmara

Zabieg Casmara Infinity

Kolejnym, wartym uwagi zabiegiem, który można znaleźć w naszej ofercie jest zabieg Infinity. Został on oparty na holistycznej technologii przyszłości NGE, będącej połączeniem trzech nauk: neurokosmetyki, genomiki i epigenetyki. Zabieg zawiera w sobie takie składniki jak ekstrakt z perskiego drzewa jedwabnego, ekstrakt z winogron chardonnay, olejek lawendowy czy szarotkę alpejską. Jego działanie skupia się na redukcji głębokich zmarszczek, ale i cieni oraz worków pod oczami. Zabieg Casmara Infinity ma także na celu poprawę procesów komórkowych, łagodzenie mimowolnych skurczów twarzy czy stymulowanie syntezy serotoniny, tzw. hormonu szczęścia. Idealnie sprawdzi się on u osób po 45. roku życia.

Zabieg Casmara Purifying

Zastanawiasz się, jakim działaniem wyróżnia się zabieg Purifying? Już spieszymy z odpowiedzią! Opiera on swoją skuteczność na Technologii Drona, dzięki której aktywny tlen dostarczany jest bezpośrednio do komórek skóry. Zabieg Casmara Purifying głęboko oczyszcza twarz, detoksykując ją na wszystkich poziomach. Ponadto dostarcza czysty tlen bezpośrednio do komórek skóry, usprawniając przy tym proces ich oddychania. Dlatego też, zabieg ten jest szczególnie polecany osobom ze skórą suchą, problematyczną lub niedotlenioną, z trądzikiem czy zatkanymi porami. Warto jeszcze wspomnieć, że w stosowaniu tego zabiegu nie ma ograniczeń wiekowych. 

Przedstawiliśmy trzy spośród kilkunastu oferowanych przez nas zabiegów. Który z nich najlepiej sprawdziłby się u Ciebie? Daj znać w komentarzu!

Jak przygotować skórę do zabiegu bankietowego?

Przygotowanie skóry przed profesjonalnym zabiegiem to kluczowy krok, który znacząco wpływa na efektywność i satysfakcję z jego rezultatów. Jednym z niezwykle skutecznych sposobów na przygotowanie skóry do zabiegu bankietowego jest zastosowanie peelingu chemicznego. Jest to procedura, która usuwa martwe komórki skóry, a także stymuluje regenerację komórkową. Oferowany przez nas zestaw do przeprowadzania peelingów z użyciem kwasów Expert DermaPeels działa oprócz tego przeciwstarzeniowo, a także redukuje wszelkie powierzchowne niedoskonałości skóry. Wiesz już zatem, że przeprowadzenie peelingu przed zabiegiem kosmetycznym może znacznie poprawić jego skuteczność. Dlaczego tak się dzieje? A no dlatego, że działanie peelingu umożliwia lepsze wchłanianie składników aktywnych zawartych w preparatach kosmetycznych wykorzystywanych podczas zabiegu bankietowego.

Casmara Expert DermaPeels – co to takiego?

Pośród naszej bogatej oferty dermokosmetyków i produktów zabiegowych, nie mogło zabraknąć zestawu do wykonywania peelingu z użyciem kwasów. Kolekcja Expert DermaPeels to pełna gama peelingów chemicznych i produktów uzupełniających do całkowitej procedury odnowy skóry. Zabieg ten ma na celu usunięcie uszkodzonych lub starzejących się komórek, jak i stymulowanie ich wymiany na nowe, czego rezultatem są zredukowane niedoskonałości. W pakiet Expert DermaPeels wchodzą dwie innowacyjne formuły z optymalną kombinacją kwasów w określonych stężeniach dla zapewnienia niezwykłych efektów. Są to:

  • P.S.F peel – składający się z połączenia kwasów Ferulowego, Pyruvic i Succinic
  • S.A.S peel – będący połączeniem kwasów Salicylowego, Shikimic i Azelaic

Kolekcja Casmara Expert DermaPeels została zaprojektowana przez Centrum Badawcze CASMARA z największą dokładnością i z naciskiem na jej bezpieczność, łatwość w aplikacji, a przede wszystkim wysoką skuteczność.

Casmara Expert DermaPeels

Wracając jednak do tematu, jakim jest…

Przygotowanie skóry do zabiegu bankietowego

Jak już zostało wspomniane, przeprowadzenie peelingu przed zabiegiem kosmetycznym to nie tylko krok w kierunku poprawy kondycji skóry, ale także inwestycja w efektywność samego zabiegu. Dzięki usunięciu warstwy martwych komórek, skóra staje się bardziej podatna na działanie substancji aktywnych, co przekłada się na lepsze rezultaty i dłuższe utrzymanie efektów zabiegu kosmetycznego. Przed umówieniem się na zabieg bankietowy, warto zatem umówić się na wizytę, która przygotuje skórę na zaplanowany zabieg. Do świąt pozostało już niewiele czasu. Nie odkładaj tego na później, tylko czym prędzej złap za telefon i umów się na profesjonalny peeling i zabieg bankietowy! Z pewnością będzie to dobra decyzja, zwłaszcza w kontekście zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra, kiedy każdy chce wyglądać jak najlepiej! Ciesz się piękną cerą z marką Casmara!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *