Zabiegi Casmara odnową dla ciała i ducha

Każdy organizm jak tlenu potrzebuje odpoczynku i regeneracji. Życie w stresie i pośpiechu kosztuje nas dużo – zmęczone ciało i umysł to obniżona sprawność fizyczna i psychiczna, a co za tym idzie – większa podatność na choroby, nie tylko somatyczne. Chwile odprężenia należy dawać sobie codziennie, jednak raz na jakiś czas warto zrobić coś naprawdę przyjemnego i głęboko relaksującego, o co może być trudno zadbać w warunkach domowych. Rytuały pielęgnacyjne Casmara w gabinetach kosmetologicznych oraz salonach SPA połączone z masażami relaksacyjnymi zadbają nie tylko o relax ale również dogłębne przenikanie składników aktywnych w głąb Twojej skóry. Od teraz dzięki zabiegom Casmara wizyta u kosmetologa wiąże się nie tylko z efektywną terapią leczniczą ale również odnową wewnętrzną.

Czym wyróżniają się nasze zabiegi?

  • Jako jedne z nielicznych laboratoriów otrzymaliśmy Certyfikat EcoCert dla naszych zabiegów, który poświadcza pobór składników aktywnych z upraw ekologicznych.
  • Dbamy o innowacyjność naszych produktów oraz podążamy za trendami dlatego w naszych zabiegach znajdziesz technologię holistyczną, pre i probiotyki, pollu block przeciw zanieczyszczeniom oraz inne inowacyjne składniki aktywne.
  • Zadbaliśmy aby każdy z zabiegów przynosił nie tylko właściwości lecznicze dla skóry ale również bodźce relaxujące takie jak masaż oraz piękne odprężające zapachy.
  • Nie testujemy naszych produktów na zwierzętach, troska o środowisko naturalne jest dla nas bardzo ważna!

Który z zabiegów Casmara będzie odpowiedni dla mnie?

Kosmetolog bez wątpienia będzie w stanie idealnie dobrać zabieg Casmara odpowiedni dla potrzeb Twojej skóry. Jednak jesteśmy w stanie już teraz ogólnie podpowiedzieć Ci który z zabiegów może sprawdzić się dla Ciebie w zależności od problemu z którym się zamagasz oraz Twojego wieku.

  • Jeżeli jesteś w wieku 25+ Twoja skóra jest ziemista i ma zatkane pory polecamy Zabieg Purifying z aktywnym tlenem oraz kwasem hialuronowym.
  • Zbliżając się do 30 roku życia powinnaś szczególnie zadbać o mikrobiom swojej skóry(barierę ochronną) tutaj sprawdzi się zabieg Age Defense zwierający Pro i Prebiotyki.
  • Jeżeli jesteś w wieku około 40tki, Twoja skóra wygląda na zmęczoną, dostrzegasz cienie i worki pod oczami oraz zwiotczenia policzków tutaj sprawdzi się zabieg Holistyczny Infinity.
  • Jeżeli przechodzisz okres przed i po menoapuzie, odczuwasz wahania hormonalne, które odbijają się na zdrowiu Twojej skóry powinnaś sięgnąc po zabieg Q10 Rescue który przeznaczony jest dla skóry bardzo dojrzałej 50,60+.
  • Chciałabyś zadbać nie tylko o wygląd swojej twarzy ale również wygląd biustu, dekoltu nóg oraz pośladków? Szukasz sposobów na ujędrnienie i wymodelowanie sylwetki ? Koniecznie sprawdź nasz zabieg na ciało Intensive Remodeling.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *